Paranormal phenomena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lepooo prosim za vašo pomoč, ker je čedalje hujše

2 posters

Go down

lepooo prosim za vašo pomoč, ker je čedalje hujše Empty lepooo prosim za vašo pomoč, ker je čedalje hujše

Objavlja  Andraž Pet Nov 12, 2010 5:14 pm

zdravo, moje ime je Andraž in se zelo bojim duhovov, sumim da strašijo po moji sobi in stanovanju, danes sem videl neko podobo na hitro, ko sem prišel domov je šla mimo kopalnice, "skos" slišim neko pokanje, po sobi malo gledam in se mi kar zdi da jih je polni, leta 1999 mi je edino umrla babica pa še tisto daleč od mene živi, nekaj tednov nazaj sem začel piti kavo, je mogoče to vzrok? hodim v drugi letnik srednje računalniške šole, nekaj časa nazaj sem dost na zonereality gledal oddaje.....

ps:danes je postalo najhujše in sploh se ne morem več normalno obnašati, zebe me, tresem se...



kaj naj storim......lepo lepo prosim za pomoč!!!

Andraž

Število prispevkov : 4
Join date : 12/11/2010

Nazaj na vrh Go down

lepooo prosim za vašo pomoč, ker je čedalje hujše Empty Re: lepooo prosim za vašo pomoč, ker je čedalje hujše

Objavlja  Rush Sob Nov 13, 2010 3:08 pm

Živjo,

Dobrodošel na forumu.
Bodi malo bolj jasen, če je stvar resna, ker tole deluje sumljivo.
Drugače pa..Po čem se ti zdi, da "jih" je polno po sobi/stanovanju?
Kar se tiče medijev (TV, revije, ipd.) na to se jaz nebi zanašal, saj je tam pomemben denar in pa gledanost in ne resnica(Moje mnenje).

Uglavnem za začetek povej malo več. Hodiš mogoče na iskro v šolo? Povej še s kje si, koliko časa se ti dogajajo stvari, si večkrat VIDEL podobo? Je to le z delčkom očesa ali direktno?

Trenutno moram iti, tako da se slišimo, ko odpišeš in poveš bolj natančno kaj se dogaja. Če pa je stvar resna, se lahko zmenimo, da naredimo eno preiskavo in nato nadaljujemo z reševanjem težave.

LP, Matevž

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

lepooo prosim za vašo pomoč, ker je čedalje hujše Empty Re: lepooo prosim za vašo pomoč, ker je čedalje hujše

Objavlja  Andraž Sob Nov 13, 2010 3:32 pm

Ja no danes se je umirilo, no včeraj oz. danes ponoči sem imel nočne more, sanjal sem: dekle je spalo na pojstelji nasproti postelje pa je bil stol na katerem je bil neki človek(moški) v črnem, punčka se zbudi in začne cviliti moški pa izgine in potem se se prepoten zbudil. Ko ponoči hodim naokoli, recimo ko grem piti ali na wc grem ponavadi v temi in "skos" imam slutnjo da mi nekdo sledi. No živim v bloku in nekaj let nazaj je v kleti pod nami umrl neki pijanec, mene je imel zelo rad razen oče ga je sovražil ker ga je "vedno fehtal" za cigarete, ko grem jest v klet sam po kolo oz. kaj drugega slišim za mano korake, čist resne korake, tako da grem sedaj v klet z mp3jem v ušesih z zelo glasno glasbo in ponavadi mp3 oz. slušalke nekaj "matra" hreščanje kot bi bil priklop zanič, drugje dela v redu(pozor, ne poslušam radia ampak glasbo) ko grem z očetom korakov ni razen zebe me kot bi se me kdo dotikal in tudi opazoval.

Doma sem samo enkrat povedal za ta problem in so se mi smejali, zaupal sem se tudi sestrici pa me ne posluša češ da jo je strah.

Andraž

Število prispevkov : 4
Join date : 12/11/2010

Nazaj na vrh Go down

lepooo prosim za vašo pomoč, ker je čedalje hujše Empty Re: lepooo prosim za vašo pomoč, ker je čedalje hujše

Objavlja  Rush Sob Nov 13, 2010 6:03 pm

Na sanje se nebi ravno oziral, razen če se ponavljajo ali kaj podobnega. Slutnja da ti nekdo sledi(Kot si rekel le v temi) je lahko le zaradi strahu, ki ga imaš pred njo zaradi tovrstnih izkušenj. Glede na to kar si napisal, da so se ti doma smejali, sestra te ni poslušala predvidevam, da imaš takšne izkušnje le ti. To pomeni da je verjetno center dogajanja v tebi in ne v stanovanju oz. kleti.
Malo bolj zanimivo pa je, da v kleti slišiš korake, vendar le ko si sam. Ko greš s kom drugim kot očetom tudi ne?
Lahko je večina tudi v tvoji psihi. Naprimer te je strah "duhov" ali pa misliš, da doma straši in ravno zaradi tega pripišeš vsak nenavaden ropot, hrup, zvok k tem, kljub temu da je naravnega izvora. S tem ne mislim, da se takšni pojavi ne dogajajo, ampak da zaradi strahu takoj pomislimo, da je nekaj paranormalnega izvora pa če tudi ni. Razumeš kaj mislim?

Drugače pa težko kaj dosti več povem brez tega, da bi bil vsaj prisoten, ko se kaj takega zgodi, še bolje pa bi bilo to posneti. Šele na podlagi posnetih dokazev bi lahko rekel ali gre za paranormalno ali ne.

P.S. Ne boj se karkoli se ti že dogaja. Duhovi naj bi se hranili s strahom, ampak če je v tvojem primeru res kaj tam, mislim da ni nevarno. Razen če se stvar začne stopnjevati in slabšati. Glavno pa je da imaš vero vase. Verjemi, da si močen in ti ne more nič.

Koliko časa pa se ti dogajajo te stvari?

LP.

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

lepooo prosim za vašo pomoč, ker je čedalje hujše Empty Re: lepooo prosim za vašo pomoč, ker je čedalje hujše

Objavlja  Andraž Ned Nov 14, 2010 2:22 pm

Stvari se mi dogajajo od tistega v kleti, ko je tisti možakar umrl, no potem praviš da mi lahko sledijo prijazni duhci, ja danes se mi je zjutraj zgodilo da sem v sobi zaprl vrata in odšel računalnik čez nekaj časa pa je mimo mene pripihal vetrček še pred tem so se pa vrata počasi odprla(prepih ni bil ker je bilo vse zaprto) torej v glavi sem si rekel da se neki duhec iz mene dela norca, se ga da kako pregnati?

ps: tisto kar si napisal spodaj me je zelo umirilo glede strahu, sedaj vsaj vem skom imam opravka.

Andraž

Število prispevkov : 4
Join date : 12/11/2010

Nazaj na vrh Go down

lepooo prosim za vašo pomoč, ker je čedalje hujše Empty Re: lepooo prosim za vašo pomoč, ker je čedalje hujše

Objavlja  Rush Ned Nov 14, 2010 5:54 pm

Jah, nevem glede vetriča in pa vrat. Kot pravim, samo po tvoji zgodbi si ne morem najbolje predstavljati kar opisuješ, vendar pa mislim da je vseeno potrebno zelo malo prepiha da se vrata odprejo, če se na lahko odpirajo. Lahko se ti tudi v stanovanju ustvari vakuumski efekt. Da na eni strani stanovanja nekdo odpre oz. zapre vrata, na drugi strani pa so priprta in se bodo odprla/zaprla zaradi tega. Razumeš? To je ena od možnosti. Saj ti pravim, ne pripisuj vsake stvari k paranormalnemu. Če bi ali bo "nekaj" hotelo, da veš da je tam, boš že dobil znak, ki bo očiten.
Naprimer če si res videl prikazen in slišal korake, bi lahko bilo da hoče, da se zaveš prisotnosti.

Še to.. Poznamo pa 2 vrsti paranormalnih pojavov. Prva vrsta je taka, da se pojavi dogajajo ob določenem času na določenem mestu vedno znova. Kot bi predvajali video posnetek. Pri tej vrsti so pojavi neodvisni od ljudi tam, se bodo zgodili če bo kdo tam ali pa ne in tudi nimajo povezave s tistimi, ki so prisotni. Kot da te nebi bilo tam. Ravno tako ne moreš imeti nobenega vpliva na njih.
Pri drugi vrsti pa je ponavadi uporabljena inteligenca in se "duhovi" zavedo, da so tam. Pri tej vrsti lahko komunicirajo z nami, tako lahko pri posnetkih dobimo odgovore na naša vprašanja. Lahko bi tudi nekdo videl prikazen, katera bi usmerila pogled nanj in se mu tudi približala.

Seveda se običajno lahko odžene tisto kar je tam, vendar najprej dobi konkreten dokaz, da je res nekaj.
Verjetno bi ti pa težko pri tem pomagal, saj živiš v bloku in pri starših. Da bi naredil preiskavo bi bilo najbolje čim manj ljudi tam in čim manj hrupa, da nebi prišlo do motenj.
Če bi živel sam v hiši bi bilo lažje, tako je pa od tebe odvisno kaj lahko.

Koliko časa pa misliš potem, da se ti v stanovanju nekaj dogaja, če se v kleti odkar je tisti sosed umrl? S kje si sploh?

LP.

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

lepooo prosim za vašo pomoč, ker je čedalje hujše Empty Re: lepooo prosim za vašo pomoč, ker je čedalje hujše

Objavlja  Andraž Pon Nov 15, 2010 12:31 pm

-sem iz kamniškega konca, ja to se dogaja kar nekaj časa, sem malo bral da je lahko to moj anglel varuh in če ga bom spodil bo prišel zli duh, sem si pa zadla da je samo to v moji psihi, in kako naj to spodim iz psihe

Andraž

Število prispevkov : 4
Join date : 12/11/2010

Nazaj na vrh Go down

lepooo prosim za vašo pomoč, ker je čedalje hujše Empty Re: lepooo prosim za vašo pomoč, ker je čedalje hujše

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu