Paranormal phenomena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

+5
TrishaM
marsovec
tyasa
uroz
Rush
9 posters

Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  Rush Čet Jan 15, 2009 12:03 am

Ta tema je namenjena govoru o duhovih in podobnih pojavih. Če potrebujete pomoč, imate vprašanja, želite objaviti svoje izkušnje ste na pravem mestu! farao


Nazadnje urejal/a Rush Tor Nov 02, 2010 3:49 pm; skupaj popravljeno 1 krat

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  uroz Čet Jan 15, 2009 9:47 pm

yo afro

uroz

Število prispevkov : 5
Join date : 15/01/2009

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty hi

Objavlja  tyasa Pet Jan 16, 2009 3:33 pm

Razz Razz Razz Razz

tyasa

Število prispevkov : 1
Join date : 16/01/2009
Age : 34
Kraj : vrhnika

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  marsovec Pet Jan 16, 2009 4:47 pm

Evo novi registrirani clan, moj prvi post, cist tok da vs pozdravm...

LP, Matej

marsovec

Število prispevkov : 1
Join date : 16/01/2009

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Vprašanje

Objavlja  TrishaM Pet Okt 29, 2010 10:39 pm

Mene pa zanima kaj točno lahko sproži paranolmalne pojave. Je to lahko tudi govorjenje o njih,slaba enrgija... Exclamation
Pa še to ali je mogoče da me duh mojega mrtvega brata (27 let-jaz 14) "zasleduje" duh mojega pokojnega dedka (njegove prisotnosti ki me je vedno veselila ne čutim več odkar je umru moj brat) "varuje". Brat je naredil je samomor če to stvar kaj spremeni.

TrishaM

Število prispevkov : 3
Join date : 29/10/2010

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  Rush Sob Okt 30, 2010 10:45 am

Živjo in dobrodošla na forumu.

Jaz mislim kar se tiče govorenja o tem, da mogoče bi lahko sprožilo, mogoče bi se odzval na vaše besede o njem? Če je seveda prisoten...
Kar pa se tiče smrti oz samomora, bi pa tudi znalo ustvarit tako energijo, ki bi tam ostala(oz duh). Sicer je ponavadi največ aktivnosti tam, kjer se je kaj tragičnega zgodilo; umor, mučenje itd..

Zdej mi pa povej kaj si mislila z dedkom..? Za oba si zaznavala da sta bila prisotna?
Potem pa še en napotek. Povej še kaj se sploh dogaja, saj lahko gre samo za psiho..

LP

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  TrishaM Sob Okt 30, 2010 2:13 pm

Moj dedek je umrl približno 2 leti pred bratom. Ko mi je bilo hudo sem čutila njegovo prisotnost ki mi je pomagala. Ali je mogoče da duh brata nekako odganja dedka?
Pred časom smo imeli doma gospo ki naj bi te stvari uredil-mu pomagala k luči... Ampak občutek je še vedno.
Natančno kaj se doga je moj rožni venec odleti z kljukice na katerem je, če sem v sobi ko sem sama mi poiha za vrat včeraj ko sem vam poslala pismo me je negdo božal...
Brat ni umrl doma. Ustreliv se je na strelišču.

TrishaM

Število prispevkov : 3
Join date : 29/10/2010

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  Rush Sob Okt 30, 2010 5:24 pm

Zakaj imaš pa občutek da ga odganja? Hmm.. Pa so te stvari, ki jih občutiš intenzivne in si prepričana, da niso le občutki, mogoče strah..
Si edina doma, ki občuti prisotnost? Kaj pravijo ostali?
Če te teh stvari ni strah, lahko poskusiš s kakšnim snemalnikom zvoka. Lahko mobitel, mp3-player, diktafon itd..kar ima fukncijo snemanja in pa slušalke. Ko bo doma tišina in ne bo motenj iz hiše ali okolice daš snemat, poveš, da naj bi bilo možno glas "mrtvega" posneti s tisto napravo in zastavljaš vprašanja(Pravijo pa da nekateri ne vedo, da so mrtvi, tako da ni treba biti tako direktna, govori kot da je tam s tabo). Med vprašanji puščaj po 20-30sekund za odgovor. Snemaj nekaj časa, toliko kot misliš, da bo dovolj. Lahko le nekaj minut, lahko tudi dlje. Ko končaš, posnetek predvajaj in pozorno poslušaj z uporabo slušalk na najvišji jakosti.. Mogoče dobiš kakšen odgovor, mogoče ne.
Če boš to poskusila, sporoči kakšni bodo rezultati. Drugače pa če se ne počutiš ogroženo se ničesar ne boj. Kar se tiče venčka, ki ti zleti s kljukice.. Ti osebno to vidiš ali je le na tleh ko prideš v prostor? Je zelo lahko snemljiv? Lahko zamenjaš kljukico v tem primeru, da bo težje padlo dol, da se prepričaš, če ni razlog naraven.
Glede božanja si pa tudi ne morem predstavljat kako intenzivno si ti to čutila in koliko časa, saj občutki tudi znajo varat.

To je vse kar ti zaenkrat lahko povem. Če se bo stvar stopnjevala in postala motljiva pa tudi sporoči in ti bomo poskušal čimbolje pomagat. Pa še to..Doživljaš to le doma ali tudi drugje? Povej še, če te le zanima kaj se dogaja, ali te je strah, te moti..

LP,
Matevž

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  TrishaM Sob Okt 30, 2010 9:31 pm

Rožni venec mi pade s kljukive ki je res trda in še meni ne uspe sneti venca- je izredno zavit. Bom poskusila z snemanjem čeprav me je na smrt strah.

TrishaM

Število prispevkov : 3
Join date : 29/10/2010

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  Rush Ned Okt 31, 2010 10:19 am

Če te je strah potem raje pusti pri miru..poskusi tako, ko boš čutila kakšno "prisotnost", da rečeš naglas in odločno da te je strah in naj te pusti pri miru kdor koli je..Da ne spada več sem in naj gre naprej in se ne vrača!
Nisi pa odgovorila precej vprašanj..

lp

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  Rush Ned Okt 31, 2010 10:21 am

ali pa ti le kaj sporoča

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  monika20 Sre Maj 16, 2012 5:29 am

zdravo , bila sem poročena 20 let z zelo nasilnim moškim . Rodila sem mu sina in dve hčerki , pred 4 leti se je določiu da bo mene in hčere ubiu , sina pa je na vsak način hotel odgnati iz hiše da bi ostal potomec po njem. Na mene in hčerki se je spravil z velikim kuhinjskim nožem in nas tudi ranil , vender smo bile toliko močne in smo pobegnile ter poklicale pomoč ( policijo ) . Njega so zaprli , vendar je v mariborskem zaporu naredil samomor ( obesil se je ) .
Vedno je govoril (ko je še biu živ) da bom celo življenje njegova ali pa od od dobenega drugega ! Sedaj pa imam drugega partnerja s katerim na srečo lepo živimo , vedndar se mi vsaj 3 x mesečno dogaja da zjutraj , ker prva vstajam , ko pijem kavo se mi začne premikati miza in stol na katerem sedim.
Ko pogledam v tla , je na tleh , prozorna gruda , ki se premika po celi kuhinji proti meni.
Ko pa stopi kdo drug v kuhinjo, naprimer moj partner se vse umiri in te grude ni več nikjer, zato se včasih sprašujem že , če sem mogoče nora Sad
prosim , če se še komu drugemu to dogaja al kaj podobnega , naj mi pove " kaj storiti , da tega več ne bi,bilo" ! :/ Sad

monika20

Število prispevkov : 2
Join date : 16/05/2012

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  Rush Sre Maj 16, 2012 9:56 am

Zdravo,
Grozna zgodba.. Vsaj nič hudega vam ni več po vsem tem kar ste dali skozi. Razen tega premikanja..
Lahko mogoče to dogajanje enkrat ujameš na video? Jaz se sicer bolj ukvarjam s preiskovanjem teh pojavov in zbiranjem dokazev, vsaj za začetek, da mogoče lahko pridemo do kakšnega sklepa zakaj točno sploh gre. Kako dolgo se ti to dogaja? Se je zgodila tudi kakšna druga nenavadna stvar povezana s tem? Kaj pa glede tega premikanja, se to vedno isto ponavlja, ali se stopnjuje tudi v kaj več? Upam pa, da vsaj ne vpliva nate tudi fizično kar bi lahko bilo nevarno, če je res kaj na tem.

LP,
Matevž

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  monika20 Sre Maj 16, 2012 12:04 pm

bom poskusila posnet ta video in ko mi bo uspelo vam bom video tudi probala poslat, sicer pa se tota gruda vedno bolj priblizuje k meni in me je zelo strah ,.

monika20

Število prispevkov : 2
Join date : 16/05/2012

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  pety Sob Jul 14, 2012 11:01 pm

zdravo sem nova članica in bi rada povedala svojo izkušnjo...leta 1993 smo se preselili s starši v staro hišo v centru ljubljane v kateri so bile pred časom tudi mučilnice ter zapori...ko sem bila v srednji šoli so se dogajale čudne stvari in sicer koraki na podstrešju ki sem jih na začetku slišala samo jaz nato pa še moj fant ter tudi starša ko sta se kako leto nazaj preselila iz druge sobe v mojo sobo, slišali so se tudi taki zvoki kot da bi premikal kako pohištvo.vendar podstrešje je bilo prazno in pa zaklenjeno na podstrešji je bil samo stol na takem čudnem mestu ...do nedolgo nazaj je bila gor tudi še mučilna naprava nato so jo odstralni ter pustili samo tiste ročke...no in ko smo se vselili se je to vse začelo in pa tudi elektronika-računalnik ko sem ga dobila kar na enkrat nehal delati potem spet nekaj in potem spet ne...in od kar smo v tej hiši nam gre v družini vedno bolj na slabše.oče je ostal brez službe in je nikakor ne dobi,zdravstveno stanje mame se je tudi poslabšalo samo newem če je to seveda od tega, tudi odnos med mamo in očetom sse je spremenu mama je veliko bolj živčna oče pa čisto spremenjen res zelo negativna energija je v tej hiši...ko še nism točno vedela zgodovine hiše sem pri kleti in kaselcih za pošto vedno ima čudn občutek in pa vedno sem hotela priti čim prej skozi dvorišče..pri sosedi so tudi opazili čudne stvari kot so leden zrk in pa občutek da je negdo zraven tebe v postelji.... prišla je neka oseba do sosede ki jo je klicala ki se ukvarja oz. spozna na duhove in ji je rekla da imamo na dvorišču polno nun ker je bil zraven baje tudi samostan... v klet ne gre več nihče ker so pred leti tudi najdli vse kleti odprte in pa velike črne stopinje...2 družini sta se odselili iz te stanovanjske hiše in se jima je stanje izbolšalo..zanima me kaj naj naredim da nebo več negativne energije v našem stanovanju...poznate koga ko čisti stanovanja kar koli samo da bo bolje ker naše stanovanje je pa direktno pod podstrešjem ....jaz sedaj kake dve leti ne živim več doma sem pa vsak dan tam na obisku n sem opazila tudi da so mi stvari šle bolje od rok...če lahko kakorkoli pomagate prosim bi prosila je še veliko stvari samo se jih sedaj ne spomnm iz glave...lp

pety

Število prispevkov : 1
Join date : 14/07/2012

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  Rush Ned Jul 15, 2012 10:27 am

Bom ti odgovoril kar na privat.

LP.

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  andreja10 Pet Jul 27, 2012 4:39 pm

Pozdravljeni,
sem nova na tem forumu. Že nekaj časa po spletu iščem odgovore na moje probleme , vendar jih ne najdem . Prosim za pomoč , ker me je že zelo strah in težko zaspim. Zvečer ko se odpravim spat in se v postelji umirim, začutim da je nekaj na meni. Čutim težo ki se mi začne na nogah in počasi potuje po telesu. Kot da nekaj lebdi na meni . Čutim prav kako se premika. V ušesih mi šumi. Probala sem že vse sorte. Spala sem ob prižgani luči, ob prižgani solni lučki, z česnom, molila, na glas prosila naj mi pove ali da znak kdo je in kaj hoče od mene, prosila naj me pusti spati, ker imam zjutraj službo,.. a ni nič bolje. Vsak večer me je že groza iti spat. Prosim za pomoč kaj naj naredim in kaj to sploh je.

andreja10

Število prispevkov : 2
Join date : 27/07/2012

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  Rush Sob Jul 28, 2012 12:15 am

Zdravo,

Dobrodošla na forumu.
Za začetek povej malo več. Kdaj se je to začelo, kako pogosto se ti to dogaja, se vedno enako ponavlja..? Mogoče če lahko še bolj podrobno opišeš kaj se dogaja..

LP,
Matevž

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  andreja10 Sob Jul 28, 2012 12:50 pm

Čudne stvari so se mi tačele dogajati pred enajstimi leti. Prvič ko sem kaj takega občutilaje bilo zelo neprijetni in sem najprej mislila da me muči nočna mora. Ravno tako sem na nogah začutila neko težo, ki je potovala po telesu in me začela daviti. Nisem se mogla premakniti in tudi glasu ne dati od sebe. Bila sem kot okamenela. To se mi je zgodilo v zelo dolgih razmikih , lahko bi rekla celo leto. ponovilo se je še dvakrat in sedaj vem , da to ni bila nočna mora. Potem sem pred osmimi leti spala v hčerini sobi, ker je bila ona na počitnicah, jaz pa nisem mogla spati in me je motilo že moževo dihanje. Hči je imela v sobi obešene takoimenovane zvončke ki kličeji angele . Ti so kar nalepem začeli zvončkljati. Proti meni je šla bela senca. Položila je roko na moje prsi. jaz sem čisto okamenela. slišala sem kako diha. nekaj časa je bila senca roke na mojih prsih potem pa se je ta senca počasi oddaljila od mene. Od takrat pa si me je že velikokrat pripetilo to kar sem vam opisala včeraj, Vendar je zadnje čase( približno štiri mesece to skoraj vsak dan). Ampak samo doma. Ko sem bila na dopustu ali ko gremo čez vikend k sorodnikom v čisto drugi konec slovenije , se mi to ne dogaja.

andreja10

Število prispevkov : 2
Join date : 27/07/2012

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  Rush Sob Jul 28, 2012 10:02 pm

Vredu, zdaj imam malo boljšo sliko o vsem skupaj.
Sem ti odpisal na privat, pa se bova tam naprej menila, ali pa po mailu.

LP,
Matevž

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty nenehno spremljanje

Objavlja  mis_ryu Pon Jul 22, 2013 6:00 pm

Pozdravljeni!
Delam v taki službi, kjer sem ponoči sama v stavbi. Nekoč sem delala v nekem starem hotelu, kjer sem doživela nekaj pričevanj gostov in zaposlenih, tudi sama sem doživela nekaj posrednih situacij, npr prižgane luči po sobah do katerih sem imela dostop samo jaz, pa občutek kakor bi me nekdo gledal v hrbet. To sem si razlagala na način, da me je zaradi zgodbic strah in mi psiha avtomatsko pošilja signale, da je nekaj z menoj v prostoru. Potem sem šla iz hotela v neko drugo stavbo, malo novejšo, vendar spet isti občutek. Kakor sem v hiši ostala sama, sem dobila neprijeten občutek opazovanja, slišala sem stopinje oziroma ropotanje nad sabo, kjer so pisarne in ponoči v njih ni nikogar. Vsa okna so zaprta, prepiha ni, inštalacije niso delovale. Drsna vrata pred menoj so se večkrat kar sama odprla in zaprla kljub temu, da ni bilo nikogar. Tudi za to stavbo sem naknadno slišala nekaj pripovedovanj o aktivnostih ponoči, priznam, da me je strah biti še v njej, vendar drugače ne gre, saj mi je to kruh. Ali sem samo prestrašena in naivna, ali gre res za nekaj, čemur bi se morala izogniti? Zanima me tudi, če je resnična informacija, da te zadeve doživljajo samo bolj dovzetni za te zadeve, skeptiki pa tega ne vidijo? Upam, da se mi ne meša že od vsega?

mis_ryu

Število prispevkov : 3
Join date : 22/07/2013

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  Rush Pon Jul 22, 2013 9:48 pm

Živjo.

Brez, da bi si razgledal in nekaj časa tam ostal, pa še malo preiskal težko karkoli rečem na to ali je to res ali ne.
Vsekakor zaradi strahu slišimo še več kot običajno, posebno če smo sami, ker smo ravno zaradi tega še toliko bolj osredotočeni na malenkosti. Poleg tega, posebej v starejših ali lesenih stavbah ropotanje lahko ustvari pokanje lesa in podobno. Pokanje radiatorjev, ledomat in še precej podobnih stvari tudi lahko pripomore k ropotanju. Vendar pa to ni nič kaj neobičajnega.
Še vedno pa se nebi smela vrata sama odpirati in zapirati, vendar dokler ne vidim principa vrat, kako so narejene itd. ne morem spet ničesar reči..

To, da te stvari zaznavajo samo dovzetni.. Kolikor je meni znano, se dogodki, kot si jih naštela(v primeru da gre za paranormalno) dogajajo vsem, neglede na to ali so dovzetni ali ne, medtem ko naj bi tisti bolj dovzetni(jasnovidci, mediji..) celo videli "duhove", kakršni so bili ob smrti. Nekateri naj bi celo dobivali prebliske oz. kot nekakšne posnetke, kar naj bi se dogajalo tam kot vzrok "strašenja". Prav tako naj bi lahko z njimi komunicirali.

Sam ne verjamem v jasnovidce in podobno, dokler mi ne bo nekdo dokazal nasprotno, idealno nekdo, ki naj bi to bil. Iskreno tudi sam še nisem imel nobenih posebnih izkušenj s paranormalnim, razen kakšnih stvari na posnetkih. Ker pa imam zelo velik interes v tem področju, sem se pred nekaj leti odločil to sam preiskati, kolikor je mogoče, vendar v naši državici to še vedno ostaja nekakšen "tabu" in tako zelo zelo težko pridem do primerov.

Če ti lahko kakorkoli pomagam, sporoči, vendar sumim, glede na to da je to tvoja služba, da preiskave nebi mogli narediti. Ali pač?

Prav tako sem videl tvojo objavo o hotelu Ankaran. Z veseljem bi šel pogledat, vendar je to verjetno v obratovanju in bi težko dobil dovoljenje? Brez tega pa tako ne morem nič.

Lep podrav,
Matevž

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  mis_ryu Tor Jul 23, 2013 8:57 pm

Hotel Convent je enkrat v letu za 3 tedne zaprt zaradi vzdrževalnih del. Navadno spomladi. Zdaj sredi sezone je itak nabit s turisti in logično je preveč hrupa da bi človek lahko karkoli ugotovil. Sredi zime, ko je prazen pa je zanimivo pokukat notri. Pa sej, če se prijaviš kot gost ( če ti ni pretežko si plačat sobo ) se lahko neomejeno gibaš po hotelu in mislim, da noben ne bi nič rekel, če bi kje postavil kak senzorček ali izmeril sevanje. Tako da....

mis_ryu

Število prispevkov : 3
Join date : 22/07/2013

Nazaj na vrh Go down

Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč?  Ustvarite nov topic in se razpišite! Empty Re: Vaše izkušnje? Vprašanja?Potrebujete Pomoč? Ustvarite nov topic in se razpišite!

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu