Paranormal phenomena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nekaj mi sledi od rojstva!!!

4 posters

Go down

Nekaj mi sledi od rojstva!!! Empty Nekaj mi sledi od rojstva!!!

Objavlja  Nikita Tor Mar 29, 2011 11:56 pm

Najprej vsi lepo pozdravljeni!
Kdor ni na lastni koži izkusil nekaj nenormalnega,nepojasnjenega, lahko o duhovih govori samo na podlagi ugibanj, ali ne?Jaz imam kar nekaj izkušenj in imam počasi dovolj!Vsem, ki sem jim kadarkoli omenila karkoli, kar se mi je zgodilo-me imajo za "malo čez les"(razen tistih prisotnih prič seveda), zato o tem več ne govorim nikomur, pa čeprav se ljudem, ki so z mano v tistem trenutku kaj zgodi ali kaj zaslutijo, ne pojasnjujem, da me nekaj spremlja,nekako zamižim in poskusim odmisliti...!Začelo se je že, ko sem se rodila!Bila sem težko pričakovan otrok in prav vsa širna familija se je veselila mojega prihoda, a tik na moj rojstni dan sta nepojasnjeno umrla 2 ožja člana družine, na 2 različnih koncih, zaradi iste stvari!Oba mlada(30 in 42let),popolnoma zdrava sta umrla zaradi srčne kapi, diagnoza:šok zaradi katerega je odpovedalo zdravo srce-torej sta se morala nečesa pošteno ustrašiti! Nič takega, ampak kar 2 iz moje družine,zdrava, na isti dan ko se jaz rodim??Čudno, ampak možno so rekli!Pa se je začelo,po pripovedovanju babic,staršev,vseh tet in stricev, ki sem jih zasliševala o tem Smile,so se zmeraj dogajale čudne stvari okrog mene: nepojasnjeno,brez kakšnega prepiha se je večkrat na dan moja zibelka-postelja,pričela nalahno zibati,čeprav se je nobeden od prisotnih ni dotikal,to je trajalo par mesecev in med tem časom me je poznala že cela vas,ki niso verjeli tem dogodkom in so sami prišli preverit in..res je bilo!Zibelka se je zibala,čeprav so jo večkrat pregledali,nič ni bilo odprto in se je ni nihče dotikal!Povedali so tudi,da neka sila na noben način ni spustila mojega dedka k zibelki,da ni mogel narediti koraka bližje, ker so mu noge postale pretežke ali pa ko je hotel stegniti roko proti meni, ga je zmeraj zgrabil tak krč,da je poskušal le še parkrat potem pa odnehal...tega istega dedka sem prvič spoznala za moj 9 rojstni dan in me je takrat poskušal posiliti!!torej me je nekaj varovalo!!Takrat smo imeli tudi še psa,ki je bil izredno ljubeč a žal slep,pravijo, da se pes ni odmaknil od mojega vozička,da je skoz potiho cvilil,me "gledal", kot da me vidi in ko so me dajali spat v zibelko,je ponorel:cvilil,lajal,skakal,se vrtel v krogih kot nor,renčal...da so ga morali zapirati v boxin potem somi kupili novo posteljico.Ko sem se odselila (3 leta)je pes z 6 in pol leti nenadoma,brez zdravstvenih težav poginil!Tega se sicer ne spomnim,se pa še predobro spomnijo drugi!Imeli smo dolge in strme stopnice v stanovanju in mama je zmeraj ko je odšla dol v kuhinjo,jasno, zaklenila zaščitno ograjico in zmeraj ko je hotela nazaj,sem na vrhu na vseh štirih bila jaz,ki sem komaj še stala,pri na stežaj odprtih vratcih,ko se je to ponovilo že 5ič me mama nikoli več ni pustila brez nadzora in brezskrbno meni pripisala,da sem lump-a kako sem si lahko odklenila zapah,če pa niti nisem stala na nogah,kaj šele da bi zapah sploh dosegla!Z 10 leti smo se selili tretjič in točno vsako sredo točno 1 min. do 22h zvečer,se je iz STEN slišalo zamolklo trkanje...najprej 3xnalahno in 2x zelo močno.Oče je zmeraj šel okrog hiše preverit,kdo se norčuje in nas z to rutino straši, a nikoli ni bilo nikjer nikogar,hiša je bila nova, stene pa NISO BILE VOTLE!!Tudi moja starša sta bila prestrašena kaj se dogaja,zato smo ob sredah preprosto odšli zdoma!Še bolj nenavadno je to,da se je vse skupaj končalo, ko se je moj pradedek v sosednji sobi obesil!Kaj za vraga...????Večino časa sem bila sama z mlajšim bratcem,ki je včasih videl in slišal isto, včasih pa ni zaznal ničesar.Že od 7 leta(odkar se zavedam ) imam občutek,da je nekdo z menoj,pa ni nikogar.Ko sem jokala,sem čutila lahen pritisk na mojem ramenu in s krikom skočila kvišku,ker sem vedela,da nikogar ni za mano,z bratcem sva oba videla senco(glavo),ki gleda skozi vrata otroške sobe, a sva bila sama doma,do šole sem imela 3km,ki sem jih prehodila in skozi gozd,ki je tekel ob cesti,so se jasno slišali koraki vštric z mano,pa tam ni bilo nikogar,ne vem če duhovi lahko premikajo stvari a za mano so se zapirala vrata moje sobe,čeprav so bila tako masivna,da jih je moj bratec komaj odpiral,po stanovanju sem nenehno slišala težke korake in nekakšno momljanje ali bolj sopenje,kar me je navdajalo z grozo,povedala sem prijateljici,ki je prespala pri meni a ni slišala ničesar,čeprav so koraki paradirali gor in dol po moji sobi,predlagala mi je klicanje duhov,kar ji je za vedno pognalo strah v kosti!KLICANJE DUHOV V TAKIH PRIMERIH ODSVETUJEM!!!Bil je navaden proces z witchy-board,lončki,vodo, v bližini je bilo ogledalo...posvetili sva se predvsem duhu,ki me zasleduje,ga spraševali kdo je..ni se zgodilo nič...a na vprašanje kaj pravzaprav hoče od mene (tega se spominjam v živo in navdaja me groza), mi je iz ušes pričela teči kri,slišala pa sem neki grozljivi pisk v ušesih, ki je bil vedno močnejši,ko sem si odkrila ušesa(od bolečine sem jih zakrila z rokami),je prijateljica zagledala kri, ki je kar res curljala,s prstom pokazala na mojo glavo in v trenutku,ko mi je hotela povedati, da mi teče kri,je njej pricurjala kri iz ust!!!!!!!!!!! Z bojnimi kriki sva se zapodili,do najbljižje sosede in celi okrvavljeni nisva hoteli niti mogli ničesar spregovoriti.Spomnim se mrtvaško blede prijateljice z okrvavljenimi usti in široko razprtimi očmi...ta prizor me preganja še danes!Prijateljice po tem nisem slišala več let,soseda pa mi je povedala,da so vsi mislili,da sva se stepli in se zato noče družiti z mano!A je ona predlagala to klicanje!Skrbi me, ker procesa nisva opravili do konca in duha nisva tudi odklicali,ćeprav je že prej bil z mano!Moj bog!Saj sploh ne vem,če ta prijateljica še živi!!!To pa še ni vse!Z 13 leti sem se odselila zase in takrat se je komaj prav začelo,čutila sem in isto čutim še danes,da "nekdo"stoji ali sedi zraven mene ob postelji,še danes čutim iste dotike na ramenih,ko sem slabe volje,med spanjem naenkrat odprem oči,ker čutim hladno sapo na svojem licu ali slišim sopenje,včasih tudi mrmranje ali cviljenje.Čutim,da nekdo gre mimo mene,pa ne vidim ničesar,čuti,da nekdo stoji par korakov stran in me nenehno opazuje..pred 3 leti sem rodila in sem v smrtnem strahu za hči!!!!!!!Na dan ko sva prišli iz porodnišnice,zvečer ko smo vsi že spali dobro uro, sem 1. v življenju zaslišala ženski glas tik ob svojem ušesu,kako me je šepetaje POKLICAL PO IMENU....v joku sem planila pokonci in zbudila partnerja,a me ni poslušal...norica pač, ne...strah me je bilo leči nazaj,še v življenju se nisem tako tresla,mrazilo me je kljub vroči poletni noči-domnevam da takrat od straha,a ko sem po 3 urah napetega prisluškovanja vnovič ravno zaspala, spet isti predirni ženski glas,ki je tokrat skoraj zakričal....ČESTITAM!in to 3 dni po porodu!skrila sem se pod odejo in jokala vso noč,dokler me ni zjutraj, kot zombija in celo premraženo,fant le začel malo poslušati!A nikoli več ne govorim o tem, pa čeprav se skoz nekaj dogaja okrog mene ,saj nočem pristati v kakem zavodu za...!Strah zbujajoče je pa naslednje,da mi moja mala pikica, s prstkom kaže na zaveso in pravi,da je tam nekaj šumelo in kaže točno tisti kraj,na zaveso v kotu,kjer sem tudi jaz videla,kako se zavesa premika vedno na istem mestu in potem zgleda,kot da bi nekaj majhnega ležalo spodaj a si nikoli nisem upala dvigniti zavese in da tam nekaj šumi,mi pokaže večkrat!Da vam to pišem sem se odločila zato,ker me je predvčerajšnjim moja pikica pocukala za rokav in rekla:"Mami,pridi,moj novi prijatelj bi te rad spoznal.",me za roko odpelje v njeno sobico,kjer vidim samo kup igrač na sredini in v šali rečem:"Ja,tega medvedka pa že poznam."nakar odvrne:"ne ne,mislila sem tega fantka,ki stoji tam pri postelji." in pokaže na posteljo,kjer ni nikogar!!!!!!Vprašala sem jo,kdo pa je in kako je izgleda in je mala brez zapletanja jezička,brez znakov laži,izmišljevanja, povsem lagodno,kot da gre za medvedka,povedala,da mu je ime Peter,naj bi bil malo večji deček, oblečen v razcefrano belo majico in brez hlač,da ji je rekel,da se boji domov,ker je očka hudoben in mu je storil nekaj hudega,da pa bo naslednjič ko jo bo prišel obiskat,prinesel nekaj za mamico!!!Ne vem kaj naj bi vse to pomenilo,a otroci imajo bujno domišljijo in zaprepadena sem skoraj napadla otroka,da si je to gotovo malo izmislila,rekla je da ne,da je deček res bil na obisku,a da je ko je nanj pokazala s prstkom odšel!čeprav ne vem od kod ji ime Peter saj ga še res nikoli ni slišala,ni ga v nobeni knjigici,nimajo ga v vrtcu,nobenega Petra ne poznamo.....in od kod 3 letnemu otroku beseda razcefran?kje je to slišala?Bojim se za otroka,ne samo da mala isto vodi kot jaz(zavese),ona vidi še več!Kaj naj naredim?Saj tega ne moreš kam prijaviti a ne? Smile Edini dokaz,ki ga imam za del tega dogajanja,so posnetki iz nekega kafiča,kjer je delala moja prijateljica in prišla postreči novemu gostu,ki je sedel zraven mene za mojo mizo, a ko je prišla do mene,ni bilo nikogar zraven...zaprepadena je odhitela nazaj za pult,videla sem, da je bilo nekaj narobe in šla za njo,ko mi je v solzah povedala,da mi verjame to o duhovih,saj je ravno hotla postreči mojemu"prijatelju",ki ga je videla na kameri a ga v resnici sploh ni bilo!Na posnetkih se je res videl jasen obris(čeprav nekakšne čudne sivkaste barve, proti mojim barvam oblačil) možakarja,ki je bil s hrbtom obrnjen stran od kamere,proti meni,oblečen v temno poslovno obleko in cilindrom v roki!!!A veste v katerem stoletju so moški še uporabljali cilindre?Verjetno v 17...Potem sem cel teden hodila tja sama na kavo,ko je delala prijateljica,možakar se več ni prikazal,a je nad mano in včasih tik ob meni bila nekakšna meglica,ki je delala čudne spirale-zagotovo ni bil cigaretni dim!!!Žal je po par poskusih prijateljica od straha,kar pustila službo in zdaj spet ne vem nič!Je možno,da ti sledi več duhov hkrati?Vse skupaj traja že 21 let,domišljam si zagotovo ne,saj imam kar nekaj različnih prič pri različnih dogodkih!A bom umrla nasilne smrti al kaj?Zblaznela mogoče?Pa še nekaj, pred 1letom sem se tik ob prehodu za pešce,ob zeleni luči,še na pločniku spotaknila ob nič in se stegnila kar sem dolga in široka,cela šola se mi je smejala, in v tistem trenutku,ko sem padla na rit, je mimo mene pridrvel avto z kakšnimi 150km/h in nekaj 100 metrov naprej podrl dekle,ki je skočila preko ceste!!!!!!!!!!! Nihče se več ni smejal,z kriki so se vsi pognali proti nesreči,jaz in prijateljica pa sva okameneli obstali,se z grozo v očeh spogledali, objeli in skupaj zajokali,in sva tako še stali par zelenih luči.....Lahko bi bila jaz,skorajda verjetno bi morala biti povožena jaz!!!!!Neka sila mi je takrat rešila življenje!!!!Vem,da se vse sliši malo noro,a se res dogaja.Poskušam,da me ne bi bilo strah,nikoli ne gledam kakršnihkoli filmov ali oddaj,ker so večinoma same izmišljotine in bi me mogoče nezavestno bilo strah in bi s tem spodbudila duhove.a me paranormalno res zanima,saj se mi dogaja!!Še najbolj me skrbi za hči,dvomim da bi si kaj takega izmislila,jaz pa tudi valda,da ne bom strašila 3 letnega otroka z zgodbicami o duhovih!Zame je vseeno-sem že skorajda navajena,a kako naj zaščitim otroka?Na exerciste se ne bom obračala,saj so mi duhovniki to odsvetovali....Hočem raziskat,kaj se dogaja,pa ne vem kako!Imela sem družinske posnetke,ki smo jih snemali doma,ko je bila hči še dojenček in na enem od teh je na sredi nek presunljiv,visok,nečloveški in ne živalski krik,da ti zledeni kri po žilah,pa ga prej nobeden ni slišal dokler nismo posnetka predvajali!!!!!Ne morem si pa razložit,da je od kar nekaj posnetkih, izginil prav ta s tem posnetim krikomi in ga ne najdemo nikjer,čeprav smo po dolgem in počez pregledali že celo hišo!!!!Kdorkoli.....nasvete prosim!!!!Se sploh kaj da narediti???Selitev ne pride v poštev,saj mi "duh" sledi prav na vsakem koraku in počutim se že skoraj kot v kakšnem resničnostnem šovu!PAZITE KAJ SANJATE,TA PA TA VAS GLEDA!BUH

Hvala vam,da ste prebrali zgodbo,hvala za vse komentarje ali nasvete,karkoli bo dobrodošlo!!!ZGODBA JE NEVERJETNA A POPOLNOMA RESNIČNA!In še več dogodkov,bi lahko opisala!

Nikita

Število prispevkov : 1
Join date : 29/03/2011

Nazaj na vrh Go down

Nekaj mi sledi od rojstva!!! Empty Re: Nekaj mi sledi od rojstva!!!

Objavlja  Rush Sre Mar 30, 2011 9:05 pm

Tole je pa dolga zgodba..Exorcist za moje razumevanje je potreben za izganjanje "nečloveških entitet"..
Veš kaj..Piši na mail sloparanormalresearch@gmail.com pa bova rekla nekaj o tem in če mi boš dovolila bomo poskusil ugotoviti kaj je, vendar po tvoji zgodbi sem mnenja da je to nekaj kar te ščiti, mogoče nekdo iz tvoje družine, ki ga sploh poznaš ne(sorodnik...)..Vendar pa ti zdaj ne morem nič točno reči, mogoče si tudi bolj dovzetna za te stvari, in mogoče tvoja hčer še bolj..
Vsekakor pa te ne bomo imel za noro, tudi če bi bila stvar samo v tebi bi ti poskusil pomagat ugotovit za kaj gre.

Lep pozdrav,
Matevž

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nekaj mi sledi od rojstva!!! Empty Re: Nekaj mi sledi od rojstva!!!

Objavlja  peacock Sre Feb 22, 2012 3:47 am

živjo Smile
sicer se ne ukvarjam strokovnoi z tem ampak glede na to kaj use sem prebrala in videla predvidevam da bi lahko bilo to več sil. slabih in dobrih. pozanimaj se o tvojem družinskem drevesu in poglej kje je kakšen peter in se poanimaj kaj se mu je zgodilo. Smile
veliko sreče ti želim.! in upam da bosta ti in tvoja hčerkica zmogli Smile

peacock

Število prispevkov : 3
Join date : 22/02/2012

Nazaj na vrh Go down

Nekaj mi sledi od rojstva!!! Empty Re: Nekaj mi sledi od rojstva!!!

Objavlja  Mistress_Ivana_Orleanska Sob Jun 18, 2016 9:48 pm

waw, očarana sem nad zgodbo. sem se odločila, da preden na forum napišem svoje izkušnje, ga najprej preberem, kaj se kej drugim dogaja.

tudi jaz sem že čisto navajena na nadnaravne pojave. NITI MALO ME NE MOTIJO. DELAJO MOJE ŽIVLJENJE BOLJ ZANIMIVO. to je najboljši stavek, kar sem jih odnesla od enegea youtube dokumentarca, ko so enega tipa, ki živi v zakleti hiši, vprašali, kako lahko tam živi, če ga ni strah teh pojavov - in točno to jim je odgovoril.

tvoja zgodba je edina doslej na tem forumu, ki se ji dogaja več kot meni. vsi ostali prispevki, kar sem jih prebrala - se jim (če primerjam s svojimi izkušnjami) dogaja podobno kot meni oziroma še precej manj kot meni - a vidim, da večina folka ob tem piše, kok jih je strah, kok trepetajo, čutijo grozo itd...ZAKAJ ??? nikjer nisem zasledila, da bi kak duhec dejansko komu kaj slabega naredil ali kaj dejansko škodil. ok, tale kri, ki vama je tekla, je drugo, ampak sta ga vedve klicali - kot sem zasledila, pa sami od sebe ne delajo grdih stvari. če bi jaz tako razmišljala, da bi me bilo strah teh stvari, bi ob vsem, kar sem že doživela, tudi morala že doživeti ne vem koliko šokov in groze - ampak ne !!

JAZ SAMA SEM SE ODLOČILA, DA SVOJO SPOSOBNOST OZIROMA DOVZETNOST ZA NADNARAVNE POJAVE JEMLJEM KOT POSEBNO DARILO - MOJO POSEBNO SPOSOBNOST, KI JE NIMA VSAK. NIKAKOR NE KOT PROBLEM ALI KOT STRAH ! Točno to so nam pojasnili na seminarju in skupini, kjer se dobivamo ljudje, ki slišimo glasove. Ampak jaz se teh pojavov že od prej nisem nikoli bala (kako sem do tega prišla in postala zato dovzetna, mislim, da si zasluži svoj topic, ne morem vsega naenkrat).

To imava skupno, da so tako meni kot tebi višje sile že tolikorat rešile življenje - tebi na cesti in pred zlobnim dedkom, meni še ful večkrat (mislim, da tudi to zasluži svoj topic). ZAKAJ BI SE JIH BALA IN SE SEKIRALA IN PSIHIRALA ZARADI NJIH !!? VESELA BODI TEGA DARU - TEBE IN TVOJO HČERKICO ČUVAJO ! No edino tole, da sta 2 tvoja sorodnika umrla, na dan, ko si se ti rodila, je "malo izven konteksta" dobrih sil...odgovora na to seveda ne vem. ne vem sicer, če boš to brala, ker je že kar nekaj časa minilo - bi te pa z veseljem spoznala.

Recimo tudi ob rojstvu hčerkice ti je neka duhica prišla čestitati. WTF čemu si se napsihirala in jokala celo noč ?? A ti je slučajno kaj grdega rekla ? En sam glasek te je - pa čeprav si že prej doživela toliko nadnaravega - tako iztiril...ok sej te razumem. Ampak zakaj bi se sekirali tam, kjer ni treba ??? Koliko glasov slišim jaz šele...in na seminarju o slišanju glasov (samo tretjina teh, ki slišimo glasove, je psihiatičnih pacientov, ostali smo "normalni" ljudje, ki ne rabimo psihiatrične oskrbe) - tuji strokovnjaki, ki so nam predavali, nekateri med njimi tudi sami slišijo glasove - so nam povedali "Hearing voices is not a problem - it"s a gift!" Točno se strinjam s tem !

BISTVO, KI SEM GA HOTELA  POVEDATI S SVOJIM PRVIM POSTOM NA TA FORUM - KI BO UPAM DA OŽIVEL ŠE KEJ - JE TO - ZAKAJ BI SE JIH BALI ??! SPREJMITE JIH KOT POSEBEN DAR, DA IMATE SPOSOBNOST, DA JIH ČUTITE IN DOŽIVLJATE ! BODISI DA VAS ČUVAJO, KAJ SPOROČAJO - ALI ZGOLJ PREPROSTO "ANIMIRAJO" IN VAM POPESTRIJO ŽIVLJENJE !

Toliko za danes.

Mistress_Ivana_Orleanska

Število prispevkov : 3
Join date : 18/06/2016

Nazaj na vrh Go down

Nekaj mi sledi od rojstva!!! Empty Re: Nekaj mi sledi od rojstva!!!

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu