Paranormal phenomena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nepojasnjeno!! mene je groza...

2 posters

Go down

nepojasnjeno!! mene je groza... Empty nepojasnjeno!! mene je groza...

Objavlja  neja Ned Nov 25, 2012 12:22 pm

živjo usm Smile
js mam pa tut par nepojasnjenih zgodb...torej. iz maribora smo se preselil v ljubljano in od takrat naprej ne znam razložit teh stvari...torej. 2 meseca potem ko smo že živel v novem stanovanju v lj. sem bila v sobi z mlajšo sestrico in pač zvečer ko ne morš spat se pogovarjš..no in medtem k sva ustvarjali pogovor se je njen vozičk za punčke premaknu točn do moje postle. js še dandanes ne vem kak vzrok je biu za to. mami prav da je kriv prepih...ampk vse je blo zaprto kr to je blo v mesecu oktobru, pa tut prepih vozička ne more pripelat do poslte...fullll čudn! od takrat dalje komi zapim ponoči, razn č sm bolna al kej podobnga. pol pa en dn k sm ostala doma k se mi v šolo ni dal it,pa je blo zuni ful grdo vreme, to je blo v novembru..dž,strele pa grmenje...groza:S no pa sm čakala dedija pa babi da me prideta iskat in kr naenkrat DOBESEDNO se mi je prikazu na balkonu črni mož al kakorkoli že s klobukom kt so jih imel v 19.stoletju...js sm se tko ustrašla d sm se jokala. resno!
pol pa en dan, po tem kar se je dogajalo itd... leta 2009 sem se slikarla, medtem k sm se učila, dc pa te fore..pa sem na eni fotki nardila tako ''smešno'' faco... ampk za mano je bila prikazen podobna kt klu klux klan v črnem brez unga k majo pri klu kluxu pri učesih...sm pač črna..mal me je tut mogoče spominjala na meniha na videz.. pač men res ni jasno kva se dugaja al je kej z mano narobe...pa sm tole fotko nesla pokazat očiju pa je reku da to je bla sigurno sestra...point usga pa je to da sm bla v sobi sama,kajti ona je bila pa pri eni prjatlci na rojstnm dnevu...men je use tole ful čudno! moja mami k je v stanovanju se spremeni razpoloženje...ful le nesramna pa se dere.vedno je tko.. meni tu notr ni ušeč živet.
js se ponoč uziram use okol če me kdo slučajno gleda al kej tazga...izvedla sm pa tut da pred nami v tem stanovanju je živela družina ki ni bila srečna... mati je bila alkoholičarka, oče je bil zelo priden, delaven in ubogi ker je bil poročen s tole žensko, otroka sta bila še kr v mejah normale..ampk en dan je mati izvedla da se je njej sin ponesreču in na kraju nesreče umrl. mati ki je bila že tako alkoholik ji je to kot zgleda še bl prtisnlo na žiuce pa se je ubila,povrh usga pa je še ubogega moža ubila... ta mlajš sin k je bil star pribl. 19 let se je na koncu tut ubill.vrgu se je pod vlak..
ampk zdej nism prepričana če je to ta družina ki ''straši'' tu ali je kej bl slabšga... res ne vem kaj nardit mene je strah usak dan..aja pa tut k grejo moji km stran pa morm js sama ustat, ne ustanm nikoli doma sama , tut če se mam za učit grem z njimi, ker me je zelo strah bit sama tuki....
če ve kdo kaj naj naredim, prosim naj odpiše, zelo bom hvaležna!

lep dan usm:)

neja

Število prispevkov : 1
Join date : 25/11/2012

Nazaj na vrh Go down

nepojasnjeno!! mene je groza... Empty Re: nepojasnjeno!! mene je groza...

Objavlja  Rush Tor Nov 27, 2012 4:15 pm

Živjo,

Glede vozička ti ne morem ničesar rečt, dokler ne vidim enakih okoliščin. Kar pa se tiče tiste podobe "črnega moža" pa mislim, da zaradi vsega dogajanja zunaj(grmenje, dež itd.)+tvojega strahu, si lahko videla samo kakšen obris nečesa zunaj. Naši možgani so zelo zakomplicirani, ko nekaj vidiš, pa če možgani podzavestno ne morejo razločit kaj točno je, bodo hitro našli neko zamenjavo. Še bolj pa to ojača strah. Seveda ne trdim, da je bilo to, dajem ti samo možnosti.

Lahko objaviš sliko ali pa jo pošlješ na sloparanormalresearch@gmail.com ?

Kako pogosto pa se ti vse to dogaja? Je bilo samo teh nekaj stvari v daljšem časovnem obdobju ali imaš bolj pogoste izkušnje?

Lp,
Matevž

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu