Paranormal phenomena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaj je to.?

2 posters

Go down

Kaj je to.? Empty Kaj je to.?

Objavlja  Karin. Sob Dec 22, 2012 3:09 pm

Pozdravljeni.!
Rabila bi pomoč. Ne vem kaj naj naredim. Že dvakrat sem imela čudno izkušnjo v roku enega meseca.Prvič sem mislila, da samo sanjam, ampak v drugo vem da se je to zgodilo.
Vglaunem, obojekrat se je zgodilo ponoči med 3 in 5 uro zjutraj. Spala sem, vendar sem se začela prvo premetavat ker sem se zbujala. Potem pa naenkrat (to je bilo prvič, natančno bolj po noči iz 6. na 7. november) začutila, da nekaj stoji zraven moje postelje. Bilo je zelo močno. Jaz sem samo ležala in sem hotela ignorirat sem mislila da bo šlo stran. Potem pa se je naenkrat sklonilo nadme in sem bila čisto paralizirana. Ko se je to prvič zgodilo nisem točno vedela kaj je skušalo naredit. Ampak drugič pa mi je postalo jasno. Danes ponoči torej iz 21. na 22. spet. zbudila sem se iz spanja, vendar sem ležala z zaprtimi očmi in skušala zaspati nazaj. In naenkrat sem začutila da je nekdo mi stopo gor na posteljo in začel hodit po njej. spet sem naenkrat postala cela paralizirana. in tokrat je (to se čudno sliši ampak tak sem čutila) začelo sesat dušo iz mene. Iz zgornjega dela trupa. Prav brez zraka sem ostala. Hotla sem se premaknit, zakričat pa nisem mogla. potem pa je odšlo. nisem mogla zaspat nazaj.
Veliko berem o takih stvareh, sem prvo pomislila na kakšne inkube, ampak ni bila takšna izkušnja. dobesedno je hotlo iz mene posrkat dušo. Res, me že skoraj celo življenje spremljajo čudni pojavi, vedno čutim, da je nekdo zraven, vrata se mi zapreja al pa odprejo sama, elektronske naprave zatajijo, so že celo premeti leteli, pogosto imam tudi nepojasnjene modrice. In tega ne govorim kar tak, ker še vedno ne verjamem v to oz. nočem, ker sem bolj znanstven tip. ampak so bili primeri ko tega ni šlo potrdit z znanostjo. In ne vem kaj se mi je to zgodila zdaj ponoči dvakrat. Je že kdo hodo po sobi pa po postelji, ampak neposredno pa me še ni nič napadlo. In mi ni ravno vseeno. Ne vem kaj naj naredim...
Hvaležna bom za bilokakšno pomoč ali odgovor. Hvala.

Karin.

Število prispevkov : 2
Join date : 22/12/2012

Nazaj na vrh Go down

Kaj je to.? Empty Re: Kaj je to.?

Objavlja  Rush Ned Dec 23, 2012 9:55 am

Živjo,

naravna razlaga za to kar opisuješ, bi lahko bila spalna paraliza ali nekaj podobnega, zelo žive sanje. V tem primeru si bila najverjetneje nekje med sanjami in budnostjo.
Priporočam ti, da malo prebereš o t.i. spalnih paralizah in boš videla, če se stvari ujemajo. Sam sicer tega še nisem doživel, vendar se ljudem takšne stvari dogajajo..

Lp

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Kaj je to.? Empty Re: Kaj je to.?

Objavlja  Karin. Ned Dec 23, 2012 5:47 pm

Bom prebrala. Hvala za pomoč. (:

Karin.

Število prispevkov : 2
Join date : 22/12/2012

Nazaj na vrh Go down

Kaj je to.? Empty Re: Kaj je to.?

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu